ÖRAV Yarıyıl Atölyeleri Yeni Kayıt

“ÖRAV Yarıyıl Atölyeleri”mizi, bu sene 21 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında Vakfımızın Eminönü’ndeki merkez ofisinde gerçekleştiriyoruz.Atölyelere katılacak eğitimci arkadaşlarımız için, 24 farklı konu başlığında sekiz günlük dolu dolu bir program hazırladık. Programda; geçtiğimiz senelerde yürütülmüş ve yoğun ilgi görmüş atölyelerin yanı sıra, yepyeni başlıklarla, eğitimcilerimizin ilk defa bu sene deneyimleyecekleri atölyeler de mevcut!

Birlikte öğreneceğimiz, birlikte üreteceğimiz ve birlikte eğleneceğimiz bu sekiz günlük program için hazırsanız; konu başlıklarını ve program detaylarını inceleyerek, birbirleriyle çakışmadığı sürece, dilediğiniz sayıda atölyeye ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Atölyelerin verimli yürütülebilmesi için katılımcı sayısı kontenjanı bulunmaktadır. İlgilendiğiniz atölyelere kayıt işlemlerinizi tamamlamanızı ve kayıt sonrası katılımınızda bir değişiklik olması durumunda, başka bir eğitimcimizin atölyeden yararlanması adına bizleri program değişikliğinizle ilgili bilgilendirmenizi rica ederiz.


  • Tam gün olan çalışmalarda öğlen arası 12:00 - 13:30 saatleri arasında olacaktır.
  • Sistem, kontenjanı dolmuş atölyelere kayıt işlemi yapılmasını otomatik olarak engellemektedir.
  • Seyahat, konaklama ve yemek masrafları katılımcılara aittir.
Sizinle iletişime geçilmesi için kullanmak istediğiniz e-posta adresiniz.


ÖRNEK: (0212) 480-8745 veya (0544) 480-0099


İkamet ettiğiniz ili giriniz.


Çalıştığınız kurumu yazınız.

ÖRAV Yarıyıl Atölyeleri Konu ve Tarihleri

Kota Dolu Zihin Haritaları - 23 Ocak Ayrıntılar
Kota Dolu Öğütmen - 29 Ocak Ayrıntılar