2014_2015 Eğitim Yılı 1. Dönem Derslerimiz

2014_2015 Eğitim Yılı 1. Dönem Derslerimiz

Değerli Öğretmenler, eKampüs'te Ders Kayıt Dönemi Başladı!
10-16
Kasım 2014 tarihleri arası eKampüs'e giriş yaparak ders kaydınızı gerçekleştirmeyi unutmayın.
E-Dersler bölümümüzde, "Öğrenen Lider Öğretmen" programımızın 2014-2015 akademik yılının Güz dönemi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ders Kaydınızı nasıl yapacağınızı gösteren video için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayınız

SENKRON (BİRE BİR) DERSLER
Dersi başarıyla tamamlayanlara dijital sertifika verilecek olan bu derslerde, ders içeriği çevrimdışı kaynaklar ve /veya internet aracılığıyla yapılan canlı sanal toplantılar (sanal sınıf)  ile size sunulur. Uzman Eğitimcilerimiz sizinle bire bir iletişime geçerek, dönem boyunca hangi gün ve saatlerde sanal sınıfların oluşturulacağını belirler ve genellikle her hafta bir gün 1 (ya da 2) saat  süre ile sınıf oturumları yapılır. Uzman Eğiticilerimiz derste başarılı olma koşulu olarak size ödev veya proje sunabilir.  Senkron derslerin içinde 24 saat ulaşabileceğiniz içerikler de bulunabilir. Senkron dersler e-dersler kısmında 11'den 30'a kadar şube kodlarıyla kayıtlıdır.

http://ekampus.orav.org.tr/contents/blog/42293/egitimde-sosyal-medya-kullanimi?utm_source=derskayit&utm_medium=ekampushaber&utm_campaign=esmu http://ekampus.orav.org.tr/contents/blog/42294/aktif-ogrenme-teknikleri?utm_source=derskayit&utm_medium=ekampushaber&utm_campaign=aot http://ekampus.orav.org.tr/contents/blog/42292/ogretmen-veli-ile-gucleniyor?utm_source=derskayit&utm_medium=ekampushaber&utm_campaign=ovig http://ekampus.orav.org.tr/contents/blog/42290/a?utm_source=derskayit&utm_medium=ekampushaber&utm_campaign=tag

Yukarıda belirtilen Senkron derslere ait gün ve saatler katılımcıların isteği ve eğitimciye uygun olması durumunda, değişebilir.
Kayıt yapmakta zorlanıyorsanız, lütfen seçmek istediğiniz dersi teknik@orav.org.tr adresine gönderiniz.
Lütfen kayıt süresi boyunca ekampus.orav.org.tr adresindeki güncellemeleri takip ediniz.

ASENKRON (DANIŞMANSIZ) DERSLER

Aşağıda gördüğünüz dersler, derslerimizin sadece bir kısmıdır, istediğiniz derse kayıt yapıp, inceleyip daha sonra dersi bırakarak başka bir derse kayıt yapabilirsiniz. Derslerin tam listesi Kayıt sayfasındadır.
Günün 24 saati ulaşabileceğiniz, online olarak kullanıma hazır olan içeriklerden oluşur. Ders içeriğini görüntülemeye başladığınız andan itibaren katılımınızdaki ilerleme kaydedilir. İstediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hızlıca geçilen sayfalar katılım oranınızı etkilemez. Asenkron derslerin sizinle bire bir iletişimde bulunan bir danışmanı yoktur. "Sanal Danışman" olarak adı geçen danışmana göndereceğiniz mesajlar eKampüs yetkililerine ulaşacak ve en hızlı şekilde cevaplanacaktır. Bu dersler için sertifika yerine dijital bir katılım belgesi hazırlanacaktır. Asenkron dersler 50'den başlayan şube kodlarıyla kayıtlıdır.